bioInforStats

Statystyczne analizy danych

Opracowania nasze są gotowe do wykorzystania w waszej pracy.

Opracowania, które wykonujemy charakteryzują się całkowitą edytowalnością, dzięki czemu klient może dowolnie je modyfikować do swoich zmieniających się potrzeb. Jednocześnie mają one formę gotowego rozdziału do wykorzystania w swojej pracy. Wyniki analiz i testów statystycznych przedstawione są w formie czytelnych tabel i wykresów z opisem i interpretacją oraz załączoną metodyką przeprowadzonych analiz.

Często pytacie o możliwość wglądu do przykładowych prac zrealizowanych w naszej pracowni. Odpowiedz jest jednak jedna. Tak jak nikt postronny nie otrzyma od nas Waszych wyników ani danych tak i Wy nie dostaniecie od nas wyników innych naszych klientów. Jesteśmy bardzo zdyscyplinowani jeśli chodzi o kwestie poufności danych i wyników, a jest to dla nas sprawa honoru!

Jednak wychodząc na przeciw oczekiwaniom przygotowaliśmy odpowiednią animacje z przykładami opracowań wyników wykonanych przez naszych analityków. Żadna z prezentowanych tam prac w żaden sposób nie narusza prywatności naszych klientów, gdyż prawa autorskie do prezentowanych tam wyników należą do nas.

Przykłady https://www.youtube.com/watch?v=kwA1qfsfGpU

Przykłady https://www.youtube.com/watch?v=TS4440VMGpY